Сет 6 Чаши за жесток пијалок Карат

-42%

Сет 6 Чаши за жесток пијалок Карат

Сет 6 Чаши за жесток пијалок Карат

500 ден 290 ден

На залиха

500 ден 290 ден

Достапност: На залиха шифра: EC3813-52885


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Чаша за жесток пијалок

Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.
Пакувани во комплет од 6 чаши

Собира 300 мл

Висина на чашата 87 мм
Дијаметар 85 мм
Дијаметар на дното 74 мм

Шифра: EC3813-52885

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет 6 Чаши за жесток пијалок Карат”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: