Чаша за коктел Капри 380 мл

-50%

Чаша за коктел Капри 380 мл

Чаша за коктел Капри 380 мл

300 ден 150 ден

На залиха

300 ден 150 ден

Достапност: На залиха шифра: EC4180-44872


Количина Цена
1 150 ден
2+ 249 ден
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Висока чаша за коктел пијалоци
Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Собира 380 мл,

Висина на чашата 176 мм
Дијаметар на горниот дел 74 мм
Дијаметар на долниот дел 71 мм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Чаша за коктел Капри 380 мл”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: