Сет 6 чаши за вино Енотека

-35%

Сет 6 чаши за вино Енотека

Сет 6 чаши за вино Енотека

1,150 ден 749 ден

На залиха

1,150 ден 749 ден

Достапност: На залиха шифра: EC6021-44738


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Високи чаши за црвено или бело вино

Елегантни за држење, изработени од тенко стакло.

Пакувани во комплет од 6 чаши

Шифра: EC6021-44738 ЕНОТЕКА

Собира 615 мл,

Висина на чашата 238 мм
Дијаметар на горниот дел 90 мм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет 6 чаши за вино Енотека”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: