Сет 2 чаши за вино Енотека 780 мл

-34%

Сет 2 чаши за вино Енотека 780 мл

Сет 2 чаши за вино Енотека 780 мл

600 ден 399 ден

Распродадено

600 ден 399 ден

Достапност: Распродадено шифра: EC6093-44248 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Висока чаша за црвено вино
Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Пакувани во комплет од 2 чаши

Собира 780 мл,

Висина на чашата 228 мм
Дијаметар на горниот дел 80 мм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет 2 чаши за вино Енотека 780 мл”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: