Сет 6 чаши за вино Дрим 500 мл

-32%

Сет 6 чаши за вино Дрим 500 мл

Сет 6 чаши за вино Дрим 500 мл

1,100 ден 749 ден

На залиха

1,100 ден 749 ден

Достапност: На залиха шифра: EC5397-44561


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Високи чаши за црвено вино

Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Пакувани во комплет од 6 чаши

Собира 500 мл

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет 6 чаши за вино Дрим 500 мл”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: