Сет 6 Чаши за ракија Грапа

-50%

Сет 6 Чаши за ракија Грапа

Сет 6 Чаши за ракија Грапа

800 ден 399 ден

Распродадено

800 ден 399 ден

Достапност: Распродадено шифра: EC42-440107 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Висока чаша за жесток пијалок

Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Пакувани во комплет од 6 чаши

Висина на чашата 168 мм

Шифра: EC42-440107

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет 6 Чаши за ракија Грапа”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: