Сет 12 Чаши Бостон за шотови

-40%

Сет 12 Чаши Бостон за шотови

Сет 12 Чаши Бостон за шотови

750 ден 449 ден

На залиха

750 ден 449 ден

Достапност: На залиха шифра: EC2888-52134


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Чаша за жесток краток пијалок
Елегантна за држење, изработена од тенко стакло, со двојно дебело дно

Пакувани во комплет од 12 чаши

Собира 31 мл

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет 12 Чаши Бостон за шотови”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: