Сет 6 Чаши Бистро 190 мл

-44%

Сет 6 Чаши Бистро 190 мл

Сет 6 Чаши Бистро 190 мл

800 ден 449 ден

Распродадено

800 ден 449 ден

Достапност: Распродадено шифра: EC3346-44410 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Високи чаши за мартини пијалок
Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Пакувани во комплет од 6 чаши
Собира 190 мл,

Висина на чашата 136 мм
Дијаметар на горниот дел 107 мм
Дијаметар на долниот дел 64 мм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет 6 Чаши Бистро 190 мл”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: