Сет 6 чаши за вино Тулип

-42%

Сет 6 чаши за вино Тулип

Сет 6 чаши за вино Тулип

450 ден 259 ден

На залиха

450 ден 259 ден

Достапност: На залиха шифра: EC8603-44160


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Висока чаша за бело вино
Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Пакувани во комплет од 6 чаши

Собира 190 мл

Висина на чашата 205 мм

Шифра: EC8603-44160

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет 6 чаши за вино Тулип”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: