Сет 4 чаши Тајмлес 450 мл

-40%

Сет 4 чаши Тајмлес 450 мл

Сет 4 чаши Тајмлес 450 мл

750 ден 449 ден

Распродадено

750 ден 449 ден

Достапност: Распродадено шифра: EC11539-52800 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Високи чаши за коктел пијалоци
Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Пакувани во комплет од 4 чаши

Собира 450 мл,

Висина на чашата 160 мм
Дијаметар на горниот дел 75 мм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет 4 чаши Тајмлес 450 мл”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: