Селекта 6+1 Виски Сет

-24%

Селекта 6+1 Виски Сет

Селекта 6+1 Виски Сет

990 ден 749 ден

Распродадено

990 ден 749 ден

Достапност: Распродадено шифра: EC4910-226041 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Елегантен сет за жесток пијалок

Составен од цврсто стаклено шише и комплет од 6 тенки стаклени чаши за комплетно уживање.

Шишето е со собирачки капацитет од 1100 мл

1 чаша собира 260 мл

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Селекта 6+1 Виски Сет”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: