Сет 6 чаши за пиво Паб 320 мл

-52%

Сет 6 чаши за пиво Паб 320 мл

Сет 6 чаши за пиво Паб 320 мл

600 ден 290 ден

Распродадено

600 ден 290 ден

Достапност: Распродадено шифра: EC13866-42199 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Чаша за пиво

Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Пакувани во комплет од 6 чаши

Собира 320 мл

Висина на чашата 180 мм

Дијаметар на горниот дел 80 мм

Шифра: EC13866-42199

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет 6 чаши за пиво Паб 320 мл”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: