Сет 6 чаши за вино Империјал 210 мл

-38%

Сет 6 чаши за вино Империјал 210 мл

Сет 6 чаши за вино Империјал 210 мл

450 ден 279 ден

Распродадено

450 ден 279 ден

Достапност: Распродадено шифра: EC7231-44704 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Висока чаша за бело вино
Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Пакувани во комплет од 6 чаши

Собира 210 мл

Висина на чашата 210 мм
Дијаметар на горниот дел 50 мм
Дијаметар на долниот дел 64 мм

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет 6 чаши за вино Империјал 210 мл”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: