Сет 6 чаши за вино Империјал 340 мл

-50%

Сет 6 чаши за вино Империјал 340 мл

Сет 6 чаши за вино Империјал 340 мл

600 ден 299 ден

На залиха

600 ден 299 ден

Достапност: На залиха шифра: EC9517-44272


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Висока чаша за црвено вино

Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Пакувани во комплет од 6 чаши

Собира 340 мл

Висина на чашата 180 мм

Дијаметар на горниот дел 71 мм

Шифра: EC6021-44738

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет 6 чаши за вино Империјал 340 мл”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: