Сет од 6 чаши Висока Пиза 320мл

-50%

Сет од 6 чаши Висока Пиза 320мл

Сет од 6 чаши Висока Пиза 320мл

800 ден 399 ден

Распродадено

800 ден 399 ден

Достапност: Распродадено шифра: EC2494-11006920E Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Висока чаша за пијалок
Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.
Со дизајн на накривена кула.

Пакувањето содржи комплет од 6 чаши

Собира 320 мл

Висока 132 мм
Дијаметар 72.5 мм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет од 6 чаши Висока Пиза 320мл”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: