Бистро Сет 6 чаши за пиво

-46%

Бистро Сет 6 чаши за пиво

Бистро Сет 6 чаши за пиво

550 ден 299 ден

Распродадено

550 ден 299 ден

Достапност: Распродадено шифра: EC8605-44417 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Чаши за пиво

Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Пакувани во комплет од 6 чаши

Собира 400 мл

Висина на чашата 160 мм

Дијаметар на горниот дел 68 мм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Бистро Сет 6 чаши за пиво”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: