Шоља за чај – Љубов

-46%

Шоља за чај – Љубов

Шоља за чај – Љубов

650 ден 349 ден

На залиха

650 ден 349 ден

Достапност: На залиха шифра: DM9819


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Шоља за чај со елегантен дизајн.

Комплет составен од шоља, лажичка и капаче.

Димензии:
– Горен дијаметар 8цм
– Висина 11цм
– Лажица 15цм
– Рачка 3цм
– 300мл

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Шоља за чај – Љубов”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: