Чаши Харан за чај

-63%

Чаши Харан за чај

Чаши Харан за чај

350 ден 129 ден

На залиха

350 ден 129 ден

Достапност: На залиха шифра: EC2620-42281


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Чаша за чај.

Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Пакувани во комплет од 6 чаши
Собира 100 мл

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Чаши Харан за чај”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: