Чаши Силвана за чај

-46%

Чаши Силвана за чај

Чаши Силвана за чај

350 ден 189 ден

На залиха

350 ден 189 ден

Достапност: На залиха шифра: EC6807-42411


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Чаша за чај.

Елегантна за држење, изработена од тенко стакло.

Пакувани во комплет од 6 чаши
Собира 110 мл

Висина на чашата 86 мм
Дијаметар на горниот дел 59 мм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Чаши Силвана за чај”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: