Стаклен чајник – 850мл

-19%

Стаклен чајник – 850мл

Стаклен чајник – 850мл

990 ден 799 ден

Распродадено

990 ден 799 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM8066 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Стаклен чајник со елегантен изглед.

Изработен од огноотпорно стакло со дрвен капак.

Димензии:
– Дијаметар на отворот 8цм
– Собира 850мл
– Ширина со се рачки 22цм
– Помала ширина 13цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Стаклен чајник – 850мл”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: