Стаклен чајник – 600мл

-27%

Стаклен чајник – 600мл

Стаклен чајник – 600мл

900 ден 659 ден

Распродадено

900 ден 659 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM8063-1 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Стаклен чајник со елегантен изглед.

Изработен од огноотпорно стакло со дрвен капак.

Димензии:
– Дијаметар на отворот 8цм
– Собира 600мл
– Ширина со се рачки 17цм
– Помала ширина 11цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Стаклен чајник – 600мл”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: