Стаклен чајник – 800мл

-23%

Стаклен чајник – 800мл

Стаклен чајник – 800мл

990 ден 759 ден

Распродадено

990 ден 759 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM8063 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Стаклен чајник со елегантен изглед.

Изработен од огноотпорно стакло со дрвен капак.

Димензии:
– Дијаметар на отворот 8цм
– Собира 800мл
– Ширина со се рачки 18цм
– Помала ширина 12цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Стаклен чајник – 800мл”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: