Електрично џезве

-63%

Електрично џезве

Електрично џезве

1,350 ден 499 ден

Распродадено

1,350 ден 499 ден

Достапност: Распродадено шифра: DMSP026 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Електрично ѓезве за варење кафе изработено од нерѓосувачки челик.

Едноставно за употреба и одржување за брзо и безбедно варење на кафе.

Со долга пластична рачка која не се загрева.

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Електрично џезве”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: