Електричен бокал за вода

-55%

Електричен бокал за вода

Електричен бокал за вода

1,100 ден 499 ден

На залиха

1,100 ден 499 ден

Достапност: На залиха шифра: DMSP33


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Електричен термо Бокал изработен од високо квалитетен не’рѓосувачки челик

Едноставн за употреба и одржување,

Капацитет: 2L

Моќност: 2000W

Со On/Off Индикатор за Автоматско исклучување.

Димензии: 20цм x 16,5цм x 23цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Електричен бокал за вода”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: