Детска шоља за чај – Диносаурус

-54%

Детска шоља за чај – Диносаурус

Детска шоља за чај – Диносаурус

650 ден 299 ден

Распродадено

650 ден 299 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM6797 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Детска шоља за чај во форма на диносаури.

Комплет со интересен дизајн составен од шоља, лажичка и капаче.

Со големина прилагодена на детските рачиња.

Димензии:
– Горен дијаметар 8цм
– Висина 10цм
– Лажица 14цм
– Рачка 3цм
– 300мл

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Детска шоља за чај – Диносаурус”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: