Детска шоља за чај – Мече

-46%

Детска шоља за чај – Мече

Детска шоља за чај – Мече

650 ден 349 ден

На залиха

650 ден 349 ден

Достапност: На залиха шифра: DM9823


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Детска шоља за чај во форма на мече.

Комплет со интересен дизајн составен од шоља и капаче.

Со големина прилагодена на детските рачиња.

Димензии:
– Горен дијаметар 8.5цм
– Висина 9.5цм
– Рачка 4цм
– 300мл

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Детска шоља за чај – Мече”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: