Детска шоља за чај – Еднорок

-46%

Детска шоља за чај – Еднорок

Детска шоља за чај – Еднорок

650 ден 349 ден

Распродадено

650 ден 349 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM9820 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Детска шоља за чај во форма на еднорог.

Комплет со интересен дизајн составен од шоља, лажичка и капаче.

Со големина прилагодена на детските рачиња.

Димензии:
– Горен дијаметар 8цм , 9цм Долен дијаметар
– Висина 9цм
– Лажица 14цм
– Рачка 4цм
– 300мл

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Детска шоља за чај – Еднорок”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: