Вела 250мл проѕирни шољи за чај

-50%

Вела 250мл проѕирни шољи за чај

Вела 250мл проѕирни шољи за чај

500 ден 249 ден

На залиха

500 ден 249 ден

Достапност: На залиха шифра: DM55201


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Проѕирен сет составен од 2 шолји за чај.

Изработени од стакло

Со стаклена рачка која не се загрева.

Капацитет ~250мл

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Вела 250мл проѕирни шољи за чај”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: