Ѓезве прозирно -500ml

-49%

Ѓезве прозирно -500ml

Ѓезве прозирно -500ml

699 ден 359 ден

На залиха

699 ден 359 ден

Достапност: На залиха шифра: DM8060


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Капацитет -500ml.

Прозирно ѓезве за кафе изработено од огноотпорно стакло кое рамномерно загрева и не се искривува

Рачка која не се загрева

Лесно за миење, не нафаќа траги од бигор

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Ѓезве прозирно -500ml”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: