Ѓезве прозирно -250ml

-57%

Ѓезве прозирно -250ml

Ѓезве прозирно -250ml

599 ден 259 ден

На залиха

599 ден 259 ден

Достапност: На залиха шифра: DM8060-1


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Капацитет -250ml.

Прозирно ѓезве за кафе изработено од огноотпорно стакло кое рамномерно загрева и не се искривува

Рачка која не се загрева

Лесно за миење, не нафаќа траги од бигор

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Ѓезве прозирно -250ml”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: