Шољи проѕирни за кафе Обични – Мали

-48%

Шољи проѕирни за кафе Обични – Мали

Шољи проѕирни за кафе Обични – Мали

890 ден 460 ден

Распродадено

890 ден 460 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM97984 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Проѕирен сет составен од 6 шолји за кафе и 6 тацни

Изработени од стакло

Со стаклена рачка која не се загрева

Дијаметар – 6 см, висина – 5 см.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Шољи проѕирни за кафе Обични – Мали”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: