Чаши со двојно дно – 70 мл

-59%

Чаши со двојно дно – 70 мл

Чаши со двојно дно – 70 мл

980 ден 399 ден

Распродадено

980 ден 399 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM7260 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

МОМЕНТАЛНА ПРОМОЦИЈА: 1=399 ден, 2=499 ден

Мала чаша за еспресо кафе со елегантен дизајн – капацитет – 70мл.

Изработени од стакло со двојно дно.

Отпорно на топлина, не се загрева од надворешна страна, практична и безбедна за употреба.

Шифра: 7260

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Чаши со двојно дно – 70 мл”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: