Чаши со двојно дно – 140 мл

-59%

Чаши со двојно дно – 140 мл

Чаши со двојно дно – 140 мл

1,080 ден 439 ден

Распродадено

1,080 ден 439 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM7261 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

МОМЕНТАЛНА ПРОМОЦИЈА: 1=439 ден, 2=599 ден

Голема чаша за еспресо кафе со елегантен дизајн – капацитет – 140мл.

Изработени од стакло со двојно дно.

Отпорно на топлина, не се загрева од надворешна страна, практична и безбедна за употреба.

Шифра: DM7261

Додатни информации

Количина

1, 2

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Чаши со двојно дно – 140 мл”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: