Чаши со двојно дно – 320ml

-45%

Чаши со двојно дно – 320ml

Чаши со двојно дно – 320ml

1,080 ден 599 ден

На залиха

1,080 ден 599 ден

Достапност: На залиха шифра: DM7263


Количина Цена
1 599 ден
2+ 400 ден
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

МОМЕНТАЛНА ПРОМОЦИЈА: 1=639 ден, 2=799 ден

Голема чаша за еспресо кафе со елегантен дизајн – капацитет – 320мл.

Изработени од стакло со двојно дно.

Отпорно на топлина, не се загрева од надворешна страна, практична и безбедна за употреба.

Димензии: висина 11cm дијаметар: 8.5cm
Шифра: DM7263

Додатни информации

Количина

1, 2

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Чаши со двојно дно – 320ml”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: