Чаши со двојно дно – 230ml

-58%

Чаши со двојно дно – 230ml

Чаши со двојно дно – 230ml

1,180 ден 499 ден

Распродадено

1,180 ден 499 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM7262 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

МОМЕНТАЛНА ПРОМОЦИЈА: 1=539 ден, 2=699 ден

Голема чаша за еспресо кафе со елегантен дизајн – капацитет – 230мл.

Изработени од стакло со двојно дно.

Отпорно на топлина, не се загрева од надворешна страна, практична и безбедна за употреба.

Димензии: висина 8.5cm дијаметар: 8cm

Шифра: DM7262

Додатни информации

Количина

1, 2

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Чаши со двојно дно – 230ml”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: