Сет 6 Чаши за пиво

-60%

Сет 6 Чаши за пиво

Сет 6 Чаши за пиво

990 ден 399 ден

Распродадено

990 ден 399 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM44169 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Комплет од 6 чаши пиво или коктели со елегантен дизајн

Изработени од тенко издржливо стакло.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет 6 Чаши за пиво”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: