Сет 6 Чаши за ракија

-53%

Сет 6 Чаши за ракија

Сет 6 Чаши за ракија

850 ден 399 ден

Распродадено

850 ден 399 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM9155 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Комплет од 6 чаши за жесток алкохолен пијалок со елегантен дизајн

Изработени од тенко издржливо стакло.

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет 6 Чаши за ракија”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: