Сет 6 Чаши за бело вино

-45%

Сет 6 Чаши за бело вино

Сет 6 Чаши за бело вино

630 ден 349 ден

На залиха

630 ден 349 ден

Достапност: На залиха шифра: DM44160


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Комплет од 6 чаши за бело вино со елегантен дизајн.

Изработени од тенко издржливо стакло.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет 6 Чаши за бело вино”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: