Чаша 1/6

-40%

Чаша 1/6

Чаша 1/6

750 ден 449 ден

На залиха

750 ден 449 ден

Достапност: На залиха шифра: DM7079


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

6 Мали чаши за еспресо кафе со ребраст дизајн.

Изработени од огноотпорно проѕирно стакло и рачка кој не се загрева

Во комплетот добивате и пластичен сталак за редење и цедење на миените чаши.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Чаша 1/6”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: