Цедалка

-75%

Цедалка

Цедалка

550 ден 139 ден

На залиха

550 ден 139 ден

Достапност: На залиха шифра: DM7528


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Пластична цедалка за миење на овошје и заленчук.

Практично помагало во секоја кујна.

Изработено од цврста пластика со мали долгнавести дупки за истек на вода кои не дозволуваат испаѓање на овошјето/зеленчукот.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Цедалка”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: