Цедалка за садови

Цедалка за садови

Цедалка за садови

840 ден

На залиха

840 ден

Достапност: На залиха шифра: DM9025


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Цедалка за садови изработен од пластифицирано дрво

кафеава боја, идеален за во мали кујни со простор за редење на танјири и чаши

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Цедалка за садови”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: