Лепенка за кеси за храна

-66%

Лепенка за кеси за храна

Лепенка за кеси за храна

550 ден 189 ден

На залиха

550 ден 189 ден

Достапност: На залиха шифра: DMSP007


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Рачна лепенка за пластични кеси за затворање на храна. Преносна и корисна за секојдневна употреба.

Одржете ја свежината на разни продукти со мини хевталка за пластични кеси кој вакумски ги затвара
отворените кеси и ја зголемува долготрајноста и свежината на храната внатре.

Исто така може да се користи и за пакување на козметика при патување.

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Лепенка за кеси за храна”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: