Тенки Чаши 150мл

-23%

Тенки Чаши 150мл

Тенки Чаши 150мл

650 ден 499 ден

Распродадено

650 ден 499 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM001 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Комплет од 6 елегантни тенки чаши за сервирање на ладен пијалок од 150мл

Погодни за користење за алкохолни и безалкохолни пијалоци

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Тенки Чаши 150мл”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: