Тава

Тава

270 ден

На залиха

270 ден

Достапност: На залиха шифра: DM4365


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Огноотпорен пекач во овална форма 

со цветни шари во сина боја

Изработен од порцелан

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Тава”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: