Тава

Тава

379 ден

Распродадено

379 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM8524 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Огноотпорен пекач во правоаголна форма со бело сив дизајн.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Тава”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: