Сушара систем на растегање

-32%

Сушара систем на растегање

Сушара систем на растегање

1,450 ден 990 ден

Распродадено

1,450 ден 990 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM57039 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Практичен начин на сушење на алишта што не се сушат поради влага и студ во текот на зимските месеци

 

Корисно и практично сушење

Со својата преносна структура, можете да ја користите за вашите алишта за сушење во просториите, бањите и други простори.

 

Убав изглед и заштеда на простор

Системот се извлекува и доколку не се користи се гледа само белата кутија.

Карактеристики

5 жици, 20м должина за алишта

Димензии: должина 48cцм , ширина 9цм

Се развлекува до 4метри

 

Кратко видео како функционира сушарата:

 

Еве што имаат да кажат нашите задоволни купувачи

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сушара систем на растегање”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: