Сушара-држач црвена

-47%

Сушара-држач црвена

Сушара-држач црвена

950 ден 499 ден

Распродадено

950 ден 499 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM17011 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Практичен начин на сушење на алиштата што не се исушат поради влага и студ во текот на зимските месеци.

Се поставува на балкон или радијатор.

Не зазема простор и е замена за големите сушари во мали простори.

5kg капацитет

11м должина за алишта°

Димензии на производот: Должина 107цм, Ширина 55цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сушара-држач црвена”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: