Сушара-држач црна

-69%

Сушара-држач црна

Сушара-држач црна

950 ден 299 ден

Распродадено

950 ден 299 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM17016 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Практичен начин на сушење на алиштата што не се исушат поради влага и студ во текот на зимските месеци.

Се поставува на балкон или радијатор.

Не зазема простор и е замена за големите сушари во мали простори.

3.5kg капацитет

3.5м должина за алишта

Димензии на производот: Должина 51цм, Ширина 34цм

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сушара-држач црна”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: