Среден сталак за кондури

-12%

Среден сталак за кондури

Среден сталак за кондури

679 ден 599 ден

На залиха

679 ден 599 ден

Достапност: На залиха шифра: DM7120


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Голем сталак за кондури изработен од пластика со метална подлога во црна боја.

Подобен за околу 18 пара чевли.

Димензии: 94x63cm

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Среден сталак за кондури”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: