Мал сталак за кондури

-18%

Мал сталак за кондури

Мал сталак за кондури

485 ден 399 ден

Распродадено

485 ден 399 ден

Достапност: Распродадено шифра: DM7119 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (1)

Детали

Мал сталак за кондури изработен од пластика со метална подлога во црна боја.

Подобен за околу 12 пара чевли.

Димензии: 63x64cm

1 оценка за Мал сталак за кондури

  1. 5 out of 5

    Сталакот е доста цврст и ги собира и машките чевли. Презадоволна што конечно чевлите ми се организирани уредно и секогаш на дофат.


Оцени производ

Само што го додадовте овој производ во кошничката: